^ •//J 'У/a ■ и п ' \ ж /гл ^дг /ШтШЩ 'j а AH vv fit !î 1 вгДШШ/Л /If * Г ШУ7 r и à V S к V- ' /яг у |7 / 1 1 f III 7 ff Ifc,Моя Україна,фэндомы,тризуб,герб,разная политота

Развернуть

фэндомы шахматы ...#Моя Україна разная политота

Жіноча збірна України виграла шахову Олімпіаду 2022.

Жіноча збірна України виграла золоті медалі на шаховій Олімпіаді 2022.

Змагання завершилися 9 серпня в індійському Ченнаї. У турнірі взяли участь 188 чоловічих та 162 жіночих збірних. В останньому турі жіноча збірна України виграла вирішальний матч у команди Польщі (3:1). Виграли свої партії Марія Музичук та Анна Ушеніна, внічию зіграли Анна Музичук, Наталія Букса.

Жіноча українська команда стала переможцем турніру завдяки тому, що лідер змагань Індія в останньому турі сенсаційно програла США (1:3). У результаті Україна та Грузія набрали по 18 очок з 22, але у синьо-жовтої команди набагато кращі додаткові показники. Третє місце – в Індії (17).

Чемпіонками шахової Олімпіади 2022 стали: Марія Музичук, Анна Музичук, Анна Ушеніна, Наталія Букса, Юлія Осьмак.

Українська чоловіча команда набрала лише 14 очок з 22 можливих і завершила змагання поза топ-25, за додатковими показниками – на 29-му місці.